Kariéra

Láká Vás pracovat v cestovním ruchu a stát se řidičem, průvodcem nebo referentem Vsacan Tour? Možná hledáme právě Vás.

Spolupracujte s námi na přípravě zájezdů v kanceláři

Aktuálně máme všechny pozice v cestovní kanceláři obsazené, ale nikdy není na škodu vědět o šikovných lidech, které baví cestovní ruch v kanceláři. Zde se věnujeme rezervacím, zařizování zájezdů, ubytování, letenek, prohlídek, připravujeme  odbavení pro řidiče a průvodce. Občas se u nás najde místo pro brigádníky nebo potřebujeme novou posilu do týmu. Zajímá-li Vás back office, pošlete nám svůj životopis a něco o sobě na email vsacantour@vsacantour.cz. 

Staňte se našimi průvodci

Průvodce tvoří ducha a náladu celého zájezdu. Svou energií, znalostmi a organizačními schopnostmi spoluvytváří celkový dojem z cílů zájezdů, protože tráví čas s našimi klienty. Aktuálně doplňujeme tým našich průvodců, kteří s námi spolupracují externě. Máte-li zájem provázet naše zájezdy - pošlete nám něco o sobě a svém provázení - zda máte průkaz průvodce, jaké máte jazykové znalosti, kam rádi jezdíte, kde a koho jste provázeli, jaké z našich zájezdů byste chtěli doprovázet jako průvodci a proč. To vše na email: vsacantour@vsacantour.cz. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Staňte se našimi řidiči

Řidič je velmi důležitou osobou u autokarových zájezdů, protože se stará o bezpečnou jízdu celé skupiny na našich zájezdech. Pokud jste profesionálním řidičem zájezdových autokarů a rádi byste s námi spolupracovali, pošlete svůj profesní životopis na maly@janciktransport.cz.