Lyžování ve Francii – LES ORRES se skipasem

19.01. - 28.01.2024 10 dní / 14 290 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
FRA-001/24
19.01. - 28.01.2024
14 890 14 290
FRA-002/24
08.03. - 17.03.2024
14 890 14 290

nezapomenutelné zážitky z Francie

nezapomenutelné zážitky z Francie

unikátní výhledy na Alpy

unikátní výhledy na Alpy

krásy lyžařského střediska Les Orres

krásy lyžařského střediska Les Orres

unikátní lyžování ve Francii

unikátní lyžování ve Francii

Popis zájezdu

10-denní lyžařský zájezd s 6-denním skipasem v ceně ve středisku Les Orres ve francouzských Alpách. Bydlení přímo na sjezdovce, nasadíte lyže a užíváte si 100 km sjezdovek všech obtížností blízko národního parku des Ecrins. Středisko ve výšce 1550 m n.m. - 2700 m n.m. pro zkušené lyžaře i rodiny s dětmi. Nádherná příroda s výhledem na jezero Serre-Ponçon, možnost využití bazénu a sauny po lyžování.

Program

1.-2.den

Odjezd z nástupních míst v dopoledních až večerních hodinách, trasa přes Rakousko, Itálii do Francie. Příjezd na ubytování v odpoledních hodinách. Ubytování a nocleh.

3.-8. den

Lyžování v lyžařském středisku Les Orres se skipasem v ceně.

9.-10.den

V dopoledních hodinách odjezd zpět do ČR přes Itálii a Rakousko. Příjezd do nástupních míst v brzkých ranních až dopoledních hodinách.

Ubytování a strava

Popis ubytování:Studio pro 6 osob vybavené ložnicí s dvoulůžkem, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, prostorem pro dvě osoby na dvou postelích nebo jedné patrové posteli pro 2, kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarnákonvice, nádobí, příbory). Součástí studia je koupelna a samostatné WC. Každé studio má vlastní terasu. V suterénu rezidence zamykatelné skiboxy na uschování lyží. Wi-fi dostupné na recepci. Rezidence ve výšce 1800 m.n.m. přímo na sjezdovce, hned u ubytování jsou dětské pásy zdarma. V protější budově možnost využití bazénu a sauny.Strava- vlastní - plně vybavená kuchyně ve studiu včetně nádobí a spotřebičů- za příplatek 1500Kč/os. je možnost objednat 6x českou večeři formou krabičky.

Cena zahrnuje

- doprava zájezdovým autobusem- poplatky a parkovné v zahraničí- 7x nocleh ve 6-ti lůžkovém studiu přímo na svahu lyžařského střediska Les Orres- 6-ti denní skipas- průvodce CK- kompletní cestovně - sportovní pojištění pro lyžaře- zákonné pojištění CK proti úpadku- osušky a povlečení na apartmánu- závěrečný úklid apartmánu- možnost využít vnitřního bazénu a sauny v rámci areálu- pobytová taxa- nelze uplatnit slevu na dítě/juniora

Cena nezahrnuje

- kauce placena na místě a vrácena při odjezdu v hotovosti- transfer Praha-Brno-Praha (1000 Kč - příplatek za nástupní místo Praha bude přičten k ceně zájezdu po přihlášení).- večeře - příplatek 1500 Kč za 6 večeří viz Stravování

Nástupní místa

Praha, Ostrava, Kroměříž, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Průvodci

Foto

Jaromír Malý

Ing. Jaromír Malý je jedním z majitelů cestovní kanceláře VSACAN TOUR a zároveň spolumajitelem našeho výhradního autobusového dopravce JANCIK transport. Proto se s ním setkáte v centrále, na veletrzích, na cestách, kde hravě zastane roli průvodce i zkušeného řidiče autobusu. Je zkrátka všestranným cestovatelem, manažerem a duchovním otcem mnoha našich zájezdů. Jde mu hlavně o Vaši spokojenost a abyste se rádi vraceli s námi na cesty světem.

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd

Štrasburk, Colmar – Alsaská vinná stezka

25.10. - 29.10.2023
5 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených