Lyžování ve Francii – LES ORRES se skipasem

08.03. - 17.03.2024 10 dní / 9 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
FRA-002/24
08.03. - 17.03.2024
15 990 9 990

nezapomenutelné zážitky z Francie

nezapomenutelné zážitky z Francie

unikátní výhledy na Alpy

unikátní výhledy na Alpy

krásy lyžařského střediska Les Orres

krásy lyžařského střediska Les Orres

unikátní lyžování ve Francii

unikátní lyžování ve Francii

Popis zájezdu

10-denní lyžařský zájezd s 6-denním skipasem v ceně ve středisku Les Orres ve francouzských Alpách. Bydlení přímo na sjezdovce, nasadíte lyže a užíváte si 100 km sjezdovek všech obtížností blízko národního parku des Ecrins. Středisko ve výšce 1550 m n.m. - 2700 m n.m. pro zkušené lyžaře i rodiny s dětmi. Nádherná příroda s výhledem na jezero Serre-Ponçon, možnost využití bazénu a sauny po lyžování.

Program

1.-2.den

Odjezd z nástupních míst v dopoledních až večerních hodinách, trasa přes Rakousko, Itálii do Francie. Příjezd na ubytování v odpoledních hodinách. Ubytování a nocleh.

3.-8. den

Lyžování v lyžařském středisku Les Orres se skipasem v ceně.

9.-10.den

V dopoledních hodinách odjezd zpět do ČR přes Itálii a Rakousko. Příjezd do nástupních míst v brzkých ranních až dopoledních hodinách.

Ubytování a strava

Popis ubytování:Studio pro 6 osob vybavené ložnicí s dvoulůžkem, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, prostorem pro dvě osoby na dvou postelích nebo jedné patrové posteli pro 2, kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarnákonvice, nádobí, příbory). Součástí studia je koupelna a samostatné WC. Každé studio má vlastní terasu. V suterénu rezidence zamykatelné skiboxy na uschování lyží. Wi-fi dostupné na recepci. Rezidence ve výšce 1800 m.n.m. přímo na sjezdovce, hned u ubytování jsou dětské pásy zdarma. V protější budově možnost využití bazénu a sauny.Strava- vlastní - plně vybavená kuchyně ve studiu včetně nádobí a spotřebičů- za příplatek 1500Kč/os. je možnost objednat 6x českou večeři formou krabičky.

Cena zahrnuje

- doprava zájezdovým autobusem- poplatky a parkovné v zahraničí- 7x nocleh ve 6-ti lůžkovém studiu přímo na svahu lyžařského střediska Les Orres- 6-ti denní skipas- průvodce CK- kompletní cestovně - sportovní pojištění pro lyžaře- zákonné pojištění CK proti úpadku- osušky a povlečení na apartmánu- závěrečný úklid apartmánu- možnost využít vnitřního bazénu a sauny v rámci areálu- pobytová taxa- nelze uplatnit slevu na dítě/juniora

Cena nezahrnuje

- kauce placena na místě a vrácena při odjezdu v hotovosti- transfer Praha-Brno-Praha (1000 Kč - příplatek za nástupní místo Praha bude přičten k ceně zájezdu po přihlášení).- večeře - příplatek 1500 Kč za 6 večeří viz Stravování

Nástupní místa

Praha, Ostrava, Kroměříž, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Průvodci

Foto

Jiří Olejníček

Jirka Olejníček je legendou mezi našimi průvodci. Ve VSACAN TOUR působí téměř od samého začátku. Pokud Vás lákají dobrodružné destinace jako Island, Irsko, Skotsko, Madeira, italské Alpy, určitě se s ním alespoň jednou potkáte. Jirka je zkrátka cestovatelská ikona. Vnáší do svých zájezdů poetiku, klid a nadhled, protože už mnohé viděl a zažil. Zná své destinace často lépe než místní, vidí a umí posoudit jejich vývoj v čase, proto je každý zájezd s ním zážitkem okořeněným hlubokou zkušeností.

Podobne produkty

Product image
Pobytový zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Švýcarskými Alpami do Francie pod Mont Blanc

04.06. - 09.06.2024
6 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd

Štrasburk, Colmar – Alsaská vinná stezka

24.10. - 28.10.2024
5 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených