Nový Zéland - Za úchvatnou přírodou na druhý konec světa

04.11. - 26.11.2024 23 dní / 122 900 Kč přihlásit se jako náhradník Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
NZL-011/24
04.11. - 26.11.2024
122 900

Poznejte blíže kulturu Maorů

Poznejte blíže kulturu Maorů

Dech beroucí přírodní scenérie

Dech beroucí přírodní scenérie

Výlet vrtulníkem na ledovec

Výlet vrtulníkem na ledovec

Rozmanitá a unikátní flóra

Rozmanitá a unikátní flóra

Popis zájezdu

23denní zájezd do země „Pána prstenů“ a pokořitele Mount Everestu sira Edmunda Hillaryho, na ostrovy v Pacifiku, na kterých najdete všechno krásné z přírodních krás této planety - geotermální prameny, činné vulkány, písečné pláže, skalnaté útesy, zasněžené hory, romantická jezera, divoké kaňony, zelené louky se stády ovcí, hluboké fjordy, ledovce. Zájezd s vyčerpávajícím programem na obou ostrovech.

Program

1. den

1.-2.den: Letecká přeprava na Nový Zéland s mezipřistáním (časový posun +12 hodin).

3. den

Přílet do CHRISTCHURCH (zapůjčení aut a příprava na okruh, prohlídka města - katedrála, botanická zahrada). Nocleh.

4. den

Přejezd k jezeru LAKE TEKAPO (výjimečně krásné a čisté jezero se známým kostelem Dobrého pastýře a výhledem na Jižní Alpy), cesta do NÁRODNÍHO PARKU MOUNT COOK (lehká vycházka k ledovci Hooker s výhledem na nejvyšší horu Nového Zélandu Mount Cook). Nocleh.

5. den

Cesta východním pobřežím na MOERAKI BOULDERS (pláž posetá obřími balvany), DUNEDIN (architektonicky zajímavé město známé jako „Edinburgh Jihu“, nejstarší univerzita Nového Zélandu, nádherné nádraží), OTAGO PENINSULA (poloostrov s nádherným pobřežím a možností pozorování tučňáků a albatrosů). Nocleh.

6. den

Cesta napříč jižním ostrovem kolem jezera LAKE WAIHOLA (přílivové sladkovodní jezero) pokračování do TE ANAU (město na břehu stejnojmenného jezera, které je největším na Jižním ostrově) Nocleh.

7. den

Odjezd do oblasti NP FJORDLAND (největší národní park Nového Zélandu s nedotčenou přírodou, vysokými horami a krásnými jezery), MILFORD SOUND (závěr nádherné cesty k jednomu z mnoha fjordů, možnost vyjížďky fjordem s pozorováním tuleňů a nádherných vodopádů do Tasmanova moře). Cesta do FAIRLIGHT (stanice staré železnice Kings-ton Flyer) a dále do QUEENSTOWNU (pěkné město uprostřed hor a kaňonů známé jako „adrenalinové centrum“, celé odpoledne věnováno aktivitám, které město a okolí nabízí - možnost výjezdu lanovkou nad město, parníkem po jezeře nebo cesta do proslulého Skeepers Canyonu s možností projížďky rychlými čluny kaňonovou řekou). Nocleh.

8. den

Odjezd do ARROWTOWNU (rázovité městečko z období zlaté horečky), dále přes romantickou osadu CARDRONA (hotel s restaurací, poštou a benzínovou stanicí), zastávka ve městě WANAKA (atrakce pro malé i velké - Puzzle World). Nocleh.

9. den

Cesta na západní pobřeží HAAST (oblast deštného pralesa) a do NÁRODNÍHO PARKU WESTLAND (unikátní oblast, ve které se spojují ledovce s deštnými pralesy, s výhledy na nejvyšší hory N. Zélandu Mount Cook a Mount Tasman), FRANZ JOSEF GLACIER (nenáročná vycházka k ledovcovému splazu). Nocleh.

10. den

Cesta do ROSS (staré zlatokopecké město), HOKITIKA (hlavní středisko zpracování nefritu, možnost návštěvy dílen a prohlídky výrobků), GREYMOUTH (zajímavé nádraží, konečná stanice Trans Alpine Expresu), dále po pobřeží k PANCAKE ROCKS (prohlídka ojedinělých skalních útesů a mořských gejzírů „blowholes“), na závěr dne TAURANGA BAY (pozorování tuleňů). Nocleh.

11. den

Cesta do NÁRODNÍHO PARKU ABEL TASMAN (národní park na severu Jižního ostrova s krásným pobřežím, množstvím ptactva a nádhernými písečnými plážemi, možnost různých výletů kolem pobřeží nebo koupání), NELSON (zajímavé město s katedrálou a pěknými starými domy). Nocleh.

12. den

Cesta do oblasti MARLBOROUGH (jedna z nejznámějších vinařských oblastí Nového Zélandu, návštěva vinařských farem s možností ochutnávky vín), odjezd do PICTONU (přístavní město), plavba lodí oblastí MARLBOROUGH SOUNDS (malebná oblast zátok, zálivů, ostrovů a poloostrovů) na Severní ostrov do Wellingtonu. Nocleh.

13. den

WELLINGTON (hlavní město Nového Zélandu - zajímavý parlament, přístavní molo Queens Wharf, lanovka k botanické zahradě s výhledem na město), cesta podél pobřeží do OTAKI (osada s prvním maorským kostelem na N. Zélandu), WANGANUI (původně maorské město se zajímavou architekturou, kopec Durie Hill s unikátním výtahem). Nocleh.

14. den

Cesta oblastí kolem vulkánu MOUNT EGMONT, zastávka v OAKURA a OPUNAKE (světově proslulá surfařská střediska na pobřeží Tasmanova moře), dále do WAITOMO CAVES (unikátní jeskyně se svítícími červy). Nocleh.

15. den

Přejezd do NÁRODNÍHO PARKU TONGARIRO (UNESCO, výjezd lanovkou do oblasti vulkánu Mount Ruapehu s krátkou vycházkou úbočím hory s výhledy do okolí), dále k LAKE TAUPO (největší vulkanické jezero na N. Zélandu). Nocleh.

16. den

Odjezd do WAIOTAPA THERMAL AREA (jedna z geotermálních oblastí s gejzírem Lady Knox a jezírkem Champagne Pool), ROTORUA (centrum jedné z největších geotermálních oblastí na světě u jezera Rotorua), WHAKAREWAREWA (rozsáhlá rezervace s termálními prameny, gejzíry, fumaroly a bahenními sopkami, možnost návštěvy maorského uměleckého centra). Nocleh.

17. den

Přejezd na COROMANDEL PENINSULA (zajímavý poloostrov s krásnou přírodou, písečnými plážemi a zajímavými skalními útesy), CATHEDRAL COVE (mořská jeskyně), HOT WATER BEACH (horké termální lázně v písku na pláži). Nocleh.

18. den

Cesta přes Auckland na sever Nového Zélandu do PUHOI (vesnice osídlená přistěhovalci z Čech s českým kostelem a školou), KAWAKAWA (město se zajímavými záchody od umělce Hundertwassera), dále do oblasti BAY OF ISLANDS (možnost lodních výletů na přilehlé ostrovy, místo vyhlášené jako ideální k pozorování delfínů a velryb), WAITANGI (důležité historické místo, kde byla podepsána smlouva mezi Maory a Angličany). Nocleh.

19. den

Celodenní pobyt v oblasti BAY OF ISLAND možnost fakultativního výletu na CAPE REINGA (severní mys s majákem a skalními útesy) a NINETY MILE BEACH (sto kilometrů dlouhá pláž, po které se jezdí speciálními autobusy, obrovské písečné duny s možností sáňkování). Nocleh.

20. den

Cesta západním pobřežím na SOUTH HEAD (nádherný mys s výhledem na pobřeží a krásnou přírodou), dále do oblasti KAURI FOREST (úchvatná oblast obrovských stromů kauri starých až 1500 let), odjezd do Aucklandu. Nocleh.

21. den

Celodenní pobyt v AUCKLANDU (největší město Nového Zélandu nazývané „město plachet“ - obrovský jachtařský přístav, centrum města s vyhlídkovou věží Sky Tower, stará celnice, kopec One Tree Hill s vyhlídkou na město, mořské akvárium Underwater World). Nocleh.

22. den

Odlet z Nového Zélandu s mezipřistáním.

23. den

Přílet.

Ubytování a strava

Ubytování na Novém Zélandu v hostelech. Možnost vaření ve výborně vybavených kuchyňkách s veškerým příslušenstvím. Každý den bude možnost nákupu potravin a polotovarů v marketech a jejich příprava.

Cena zahrnuje

Ubytování v hostelech, letecká doprava, lodní doprava mezi Jižním a Severním ostrovem, doprava pronajatým autem po Novém Zélandu, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku. Doprava po Novém Zélandu bude pronajatými klimatizovanými auty, které budou k dispozici po celou dobu cesty. Doprava na Nový Zéland a zpět letecky. Doprava mezi ostrovy trajektem.

Cena nezahrnuje

Vstupné do placených objektů, do národních parků a fakultativní výlety, poplatek za vyřízení vstupu na Nový Zéland „eTA“ 990,- Kč, připojištění storna zájezdu do 85 000,- Kč je 600,- Kč, transfer na/z letiště, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

500,- EUR.

Minimální počet účastníků

6

Nástupní místa

Praha, Vídeň

Průvodci

Foto

David Křetinský

K cestovnímu ruchu jsem se dostal již jako malý kluk, když jsem od mala vyrůstal v Africe. Oba mí rodiče pracovali jako delegáti a já s nimi jezdil téměř na všechny výlety, schůzky apod. Později si můj bratr založil svou vlastní malou cestovní kancelář. Účastnil jsem se často zájezdů a později se staral i o jiné náležitosti. S tímto prostředím kolem mě nešlo nic jiného, než si hned po střední škole udělat patřičnou kvalifikaci. Od té doby jezdím po světě s klienty i bez nich. Mám rád srandu a říká se o mě, že mám velmi přátelský a neformální přístup při zachování patřičné profesionality. S entuziasmem překonávám překážky a potřebuji často lidi kolem sebe. Jsem zarytý milovník Francie. Dle mého názoru je to země, která nabízí ve všech ohledech něco: velké hory na lyžování a lezení, moře, sopky, kaňony, řeky. Má svou bohatou historii, kulturu a kuchyň jako např. víno, sýry, olivy. V neposlední řadě krásný jazyk. Za nejúchvatnější její kout považuji Korsiku. Mám také velmi rád Norsko, kam bych rád cestoval častěji. Další destinace, které bych chtěl vyzdvihnout, jsou: Maroko, Řecko a Aljaška. Nejpravděpodobněji se se mnou setkáte na zájezdu na Novém Zélandu, kde jsem několik let žil a je taktéž mou velkou srdcovkou.

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd

Rajecké kamélie a Sloupsko-šošůvské jeskyně

03.03. - 03.03.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Kambodža - Cesta za obdivovanou civilizací Khmérů

11.03. - 23.03.2024
13 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Svět orchidejí v Drážďanech a saská Versailles

22.03. - 24.03.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Slavnosti mandloní a vína Hustopeče

23.03. - 23.03.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Vietnam - Putování francouzskou Indočínou

26.03. - 07.04.2024
13 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Madeira - ostrov věčného jara

05.04. - 12.04.2024
+ 3 termíny
19.04. - 26.04.2024 20.09. - 27.09.2024 27.09. - 04.10.2024
8 dní trvání
Plane Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Texas – úplné zatmění Slunce

05.04. - 12.04.2024
8 dní trvání
Plane
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Porto - za portským vínem a UNESCO památkami

13.04. - 17.04.2024
5 dní trvání
Plane Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Sasko - Via Regia a Míšeň - kolébka porcelánu

26.04. - 28.04.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd

To nejlepší z Holandska

30.04. - 05.05.2024
6 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Národní park Podyjí a vinné sklepy v Retzu

30.04. - 02.05.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Zlatá Praha židovská i stověžatá

03.05. - 05.05.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Přímořské perly Chorvatska

07.05. - 12.05.2024
+ 1 termín
14.09. - 19.09.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Po stopách nejen třetí říše

08.05. - 13.05.2024
+ 1 termín
11.08. - 16.08.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Tajemná Bosna a Hercegovina

08.05. - 15.05.2024
+ 1 termín
29.09. - 06.10.2024
8 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Kréta - zelený ráj plný bájné historie

12.05. - 25.05.2024
14 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

New York - Washington

13.05. - 21.05.2024
9 dní trvání
Plane
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Japonsko - Země vycházejícího slunce

13.05. - 24.05.2024
12 dní trvání
Plane Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Kouzelná Itálie s „Modrým ostrovem“ Capri, Pompeje a věčné město – Řím

16.05. - 22.05.2024
+ 2 termíny
08.07. - 14.07.2024 23.09. - 29.09.2024
7 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Přírodní krásy a památky východních Čech

17.05. - 19.05.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Azory - Nespoutaná kráska uprostřed Atlantiku

21.05. - 28.05.2024
+ 1 termín
22.10. - 29.10.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Julské Alpy - Plitvická jezera - jeskyně Postojna - Opatija - Pula - Ljubljana

22.05. - 27.05.2024
+ 1 termín
26.09. - 01.10.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Nejmalebnější místa Jižních Čech a Šumavy

24.05. - 26.05.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

„Hitlerovo Orlí hnízdo“ Berchtesgaden - Salzburg

24.05. - 26.05.2024
+ 1 termín
30.08. - 01.09.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Krkonoše z polské i české strany

28.05. - 31.05.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Za památkami a přírodou tajemné Sicílie

29.05. - 09.06.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Okruh Skotskem až na ostrov Skye

30.05. - 08.06.2024
10 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Západní parky a velkoměsta USA

01.06. - 15.06.2024
15 dní trvání
Plane
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Putování tajemným Skotskem až na kouzelný Skye

01.06. - 06.06.2024
6 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Švýcarskými Alpami do Francie pod Mont Blanc

04.06. - 09.06.2024
6 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Západní Čechy, lázeňská města a památky

05.06. - 08.06.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Vysočina Česká Kanada

07.06. - 09.06.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Magické bílé noci v Pobaltí a Finsku

11.06. - 21.06.2024
11 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Krušné hory z české i saské strany

12.06. - 15.06.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Bernina Express a perly švýcarských a rakouských Alp

12.06. - 16.06.2024
+ 1 termín
04.09. - 08.09.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd

Do hor, měst, jeskyní a termálů...

16.06. - 20.06.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Modena - Cinque Terre - mramorové doly Carrara

18.06. - 23.06.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Podhůří Jizerských hor

21.06. - 23.06.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Železná cesta – Gotický Gemer

21.06. - 23.06.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Unikáty severní Dalmácie - souostroví Kornati

24.06. - 30.06.2024
7 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Velký okruh Albánií od severu k jihu

29.06. - 10.07.2024
+ 1 termín
15.09. - 26.09.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Velký okruh „zeleným ostrovem“

29.06. - 10.07.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd

Jindřich VIII. a jeho šest žen v Krumlově

29.06. - 30.06.2024
2 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

01.07. - 05.07.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Velký okruh Albánií od severu k jihu

01.07. - 08.07.2024
+ 1 termín
17.09. - 24.09.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Krajem Posázaví

12.07. - 14.07.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Potkali se u Kolína…

12.07. - 14.07.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Nejkrásnější místa Českosaského Švýcarska

16.07. - 20.07.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Za krásami severoitalských jezer Lago di Garda a Lago di Iseo

16.07. - 21.07.2024
+ 1 termín
10.09. - 15.09.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Krajem Vysočiny na malebnou Šumavu

19.07. - 21.07.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Velký okruh Rumunskem nejen za památkami UNESCO

20.07. - 28.07.2024
9 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Glacier Expressem pod nejvyšší vrcholy Evropy

21.07. - 26.07.2024
6 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Za památkami a přírodou Rakovnicka

26.07. - 28.07.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd

Šumavské podhůří

01.08. - 04.08.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Grand tour středním Norskem

01.08. - 08.08.2024
8 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd

Grand tour středním Norskem

02.08. - 07.08.2024
6 dní trvání
Plane Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Mystické kláštery Broumovska a Safari

09.08. - 11.08.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Český kras a okolí

15.08. - 18.08.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Nejkrásnější místa východního Slovenska

16.08. - 18.08.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

To nejlepší z Islandu

18.08. - 25.08.2024
+ 1 termín
23.08. - 30.08.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Rumunsko - Z Valašska do Valašska

28.08. - 05.09.2024
9 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Krásy Máchova kraje a památná hora Říp

30.08. - 01.09.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Za krásami Černé Hory s návštěvou Albánie

31.08. - 09.09.2024
10 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

USA - Kanada - Niagarské vodopády

01.09. - 12.09.2024
12 dní trvání
Plane
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Nejkrásnější místa Porýní

04.09. - 08.09.2024
5 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Královská sídla – Praha a Střední Čechy

12.09. - 14.09.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Gargano a Apulie – za krásami podpatku Itálie

17.09. - 23.09.2024
7 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Chodsko a Domažlicko

19.09. - 21.09.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Romantika na pobřeží Slovinska a Itálie

19.09. - 22.09.2024
4 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Prodloužený víkend ve Varšavě

27.09. - 29.09.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Arménie – země kulturních a přírodních krás

28.09. - 05.10.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Velká cesta Španělskem do Andalusie

02.10. - 13.10.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Wachau – za vínem a památkami Unesco

03.10. - 06.10.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Velká cesta Španělskem do Andalusie

05.10. - 11.10.2024
7 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Velký okruh Marokem za exotikou severu Afriky

07.10. - 22.10.2024
16 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Velký okruh po antických památkách Řecka

09.10. - 20.10.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Velký okruh Marokem za exotikou severu Afriky

11.10. - 18.10.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Štrasburk, Colmar – Alsaská vinná stezka

24.10. - 28.10.2024
5 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Kypr - ostrov, kde se zrodila Afrodité

24.10. - 31.10.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Muzikál Biograf láska a podzimní Praha

26.10. - 27.10.2024
2 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Gran Canaria aneb „Miniaturní kontinent“

01.11. - 08.11.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

To nejlepší z Dubaje a Abu Dhabí

09.11. - 15.11.2024
7 dní trvání
Plane Snídaně
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Zanzibar - Ráj na Zemi

01.12. - 10.12.2024
10 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Kuba - Velká cesta na "Ostrov Svobody"

02.12. - 17.12.2024
16 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Okruh Mexikem

20.12. - 04.01.2025
16 dní trvání
Plane
přidat do oblíbených