Moravské Toplice a termální lázně Terme 3000

29.10. - 01.11.2024 4 dní / 9 550 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
SLO-851/24
24.03. - 27.03.2024
8 990
SLO-852/24
29.10. - 01.11.2024
9 550

úchvatné bazény ve Slovinsku

úchvatné bazény ve Slovinsku

zábava nejen pro dospělé

zábava nejen pro dospělé

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

unikátní termální lázně s léčivou vodou

unikátní termální lázně s léčivou vodou

Popis zájezdu

4denní zájezd do Slovinska do regionu Moravské Toplice, spojený s pobytem v moderním komplexu termálních lázních Terme 3000. Oblast získala věhlas nejen díky termálním lázním, ale také vyhlášenou gastronomií a vinařstvím. A toho všeho si můžete při pobytu v Moravských Toplicích užít dosyta. Lázně Terme 3000 Horké termální prameny byly v Moravských Toplicích objeveny náhodou při pokusných vrtech. Teplota dosahuje až 72 °C a termální voda zde tryská z hloubky téměř 1 500 metrů. Část pramenů je černě zabarvených a má výjimečné léčebné vlastnosti. Pomáhá především při léčbě pohybového ústrojí a revmatismu, ale také při kožních a dýchacích potížích. Vodních ploch je tu kolem 5.000 m2 a jsou rozděleny do 22 venkovních a vnitřních bazénů o teplotě 30 - 38°C.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst v časně ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Příjezd do TERME 3000, návštěva termálních lázní a bazénů, ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3.den

Snídaně, dopoledne koupání a relax v komplexu TERME 3000, odpoledne možnost výletu do městečka GORNJA RADONA a návštěva některého z vinných sklepů, spojená s ochutnávkou zdejších vyhlášených vín. Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani relax v termálních bazénech, odjezd z hotelu a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Moravských Toplicích v termínu SLO – 851/24 ve 4* hotelu Termal* a v termínu SLO – 852/24 ve 4* hotelu Ajda**

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, bezplatné využití hotelových bazénů a sauny, bezplatný vstup do bazénů Terme 3000, poskytnutí županu, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

50, - EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Taťána Valkounová

Táňa je oblíbenou všestrannou průvodkyní, s níž se setkáváte na našich zájezdech již několik dekád. Její doménou vždy bývaly delší zájezdy, které zvládá s bravurou a lehkostí. Ať už se jedná o Rusko, Pobaltí, Řecko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Itálii či Albánii. Často se s ní setkáte také na našich pohodových odpočinkových zájezdech do termálů nebo na adventních trzích.Táňa o sobě pro Vás:Jak to všechno začalo? V dobách dávných a minulých jsem byla tzv. "nevýjezdná". Neměla jsem nárok ani na doložku do Jugoslávie, natož na devizový příslib do západní ciziny. A já jsem se tak chtěla někam podívat. Nezbývalo nic jiného než "Sovjecký Svaz", jak kdysi napsala moje nadřízená do měsíčního Zpravodaje:). Tehdy fungoval Čedok a tak jsem si v roce 1980 vybrala na tu dobu dosti drahý zájezd do Zakavkazských republik. Naším průvodcem byl zkušený pan profesor, již na penzi. Dostal to "za odměnu". Bohužel to nějak nezvládal a tak jsem naší ruské průvodkyni, jako účastník zájezdu, byla k ruce, aby to klaplo ke spokojenosti všech. Zjistila jsem, že mám organizační i jazykové znalosti (nejen ruštinu). Podala jsem si do Čedoku přihlášku, prošla sítem zájemců, udělala zkoušky na Akademii obchodu a cestovního ruchu v Brně. Přes Čedok, Agrotour a několik let pobytu v zahraničí, jsem zakotvila od roku 2006 ve Vsacan Tour. Mnozí naši klienti jsou za ta léta mými kamarády, či přáteli. Prošla jsem zájezdy do Maďarska, Polska, Francie, Velké Británie,Řecka, ostrovy Korfu a Kréta, Pobaltím a Finskem, Ruskem, Tureckem, Albánií, Španělskem a Portugalskem. Tak na viděnou, milí klienti "Vsacantouru":).

Foto

Mirjana Juříková

Jmenuji se Mirjana Juříková. Už mé neobvyklé jméno může někomu naznačit destinaci, kterou miluji, a ke které mám obzvláště vřelý osobní vztah. Ano, je to bývalá Jugoslávie. Jako průvodce působím už od svých studentských let, kdy jsem provázela a tlumočila pro CKM. Na cestách po Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře chci našim klientům přiblížit historii těchto zemí a snažím se o to, aby co nejlépe poznali obyvatele těchto krajů, jejich zvyky a osobnosti. Důležitým bodem mé průvodcovské činnosti je i propagace naší CK, aby tato i nadále dávala možnost svým klientům poznat, vidět neobyčejná místa a zažít atmosféru navštívených míst. Být průvodcem je moje velké hobby!

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Julské Alpy - Plitvická jezera - jeskyně Postojna - Opatija - Pula - Ljubljana

22.05. - 27.05.2024
+ 1 termín
26.09. - 01.10.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Do hor, měst, jeskyní a termálů...

16.06. - 20.06.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Turistický zájezd

Pohodová turistika v Julských Alpách

25.06. - 29.06.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Romantika na pobřeží Slovinska a Itálie

19.09. - 22.09.2024
4 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených