Moravské Toplice a termální lázně Terme 3000

23.10. - 26.10.2023 4 dní / 8 750 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
SLO-852/23
23.10. - 26.10.2023
8 750

úchvatné bazény ve Slovinsku

úchvatné bazény ve Slovinsku

zábava nejen pro dospělé

zábava nejen pro dospělé

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

unikátní termální lázně s léčivou vodou

unikátní termální lázně s léčivou vodou

Popis zájezdu

4denní zájezd do Slovinska do regionu Moravské Toplice, spojený s pobytem v moderním komplexu termálních lázních Terme 3000. Oblast získala věhlas nejen díky termálním lázním, ale také vyhlášenou gastronomií a vinařstvím. A toho všeho si můžete při pobytu v Moravských Toplicích užít dosyta. Lázně Terme 3000 Horké termální prameny byly v Moravských Toplicích objeveny náhodou při pokusných vrtech. Teplota dosahuje až 72 °C a termální voda zde tryská z hloubky téměř 1 500 metrů. Část pramenů je černě zabarvených a má výjimečné léčebné vlastnosti. Pomáhá především při léčbě pohybového ústrojí a revmatismu, ale také při kožních a dýchacích potížích. Vodních ploch je tu kolem 5.000 m2 a jsou rozděleny do 22 venkovních a vnitřních bazénů o teplotě 30 - 38°C.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst v nočních až časně ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Příjezd do TERME 3000, návštěva termálních lázní a bazénů, ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3.den

Snídaně, dopoledne koupání a relax v komplexu TERME 3000, odpoledne možnost výletu do městečka GORNJA RADONA a návštěva některého z vinných sklepů, spojená s ochutnávkou zdejších vyhlášených vín. Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani relax v termálních bazénech, odjezd z hotelu a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Moravských Toplicích ve 4* hotelu Termal****. Součástí ubytování je polopenze. Hotel Termal je propojený chodbou s wellness centrem Thermalium.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, bezplatné využití hotelových bazénů a sauny, bezplatný vstup do bazénů Terme 3000, poskytnutí županu, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

50, - EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Taťána Valkounová

Táňa je oblíbenou všestrannou průvodkyní, s níž se setkáváte na našich zájezdech již několik dekád. Její doménou vždy bývaly delší zájezdy, které zvládá s bravurou a lehkostí. Ať už se jedná o Rusko, Pobaltí, Řecko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Itálii či Albánii. Často se s ní setkáte také na našich pohodových odpočinkových zájezdech do termálů nebo na adventních trzích.

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd

Do hor, měst, jeskyní a termálů...

13.06. - 17.06.2023
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Turistický zájezd

Pohodová turistika v Julských Alpách

27.06. - 01.07.2023
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených