Moravské Toplice a termální lázně Terme 3000

29.10. - 01.11.2024 4 dní / 9 550 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
SLO-852/24
29.10. - 01.11.2024
9 550

úchvatné bazény ve Slovinsku

úchvatné bazény ve Slovinsku

zábava nejen pro dospělé

zábava nejen pro dospělé

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

jedinečný bazénový komplex na Slovinsku

unikátní termální lázně s léčivou vodou

unikátní termální lázně s léčivou vodou

Popis zájezdu

4denní zájezd do Slovinska do regionu Moravské Toplice, spojený s pobytem v moderním komplexu termálních lázních Terme 3000. Oblast získala věhlas nejen díky termálním lázním, ale také vyhlášenou gastronomií a vinařstvím. A toho všeho si můžete při pobytu v Moravských Toplicích užít dosyta. Lázně Terme 3000 Horké termální prameny byly v Moravských Toplicích objeveny náhodou při pokusných vrtech. Teplota dosahuje až 72 °C a termální voda zde tryská z hloubky téměř 1 500 metrů. Část pramenů je černě zabarvených a má výjimečné léčebné vlastnosti. Pomáhá především při léčbě pohybového ústrojí a revmatismu, ale také při kožních a dýchacích potížích. Vodních ploch je tu kolem 5.000 m2 a jsou rozděleny do 22 venkovních a vnitřních bazénů o teplotě 30 - 38°C.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst v časně ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Příjezd do TERME 3000, návštěva termálních lázní a bazénů, ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3.den

Snídaně, dopoledne koupání a relax v komplexu TERME 3000, odpoledne možnost výletu do městečka GORNJA RADONA a návštěva některého z vinných sklepů, spojená s ochutnávkou zdejších vyhlášených vín. Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani relax v termálních bazénech, odjezd z hotelu a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Moravských Toplicích v termínu SLO – 851/24 ve 4* hotelu Termal* a v termínu SLO – 852/24 ve 4* hotelu Ajda**

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, bezplatné využití hotelových bazénů a sauny, bezplatný vstup do bazénů Terme 3000, poskytnutí županu, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

50, - EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Mirjana Juříková

Jmenuji se Mirjana Juříková. Už mé neobvyklé jméno může někomu naznačit destinaci, kterou miluji, a ke které mám obzvláště vřelý osobní vztah. Ano, je to bývalá Jugoslávie. Jako průvodce působím už od svých studentských let, kdy jsem provázela a tlumočila pro CKM. Na cestách po Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře chci našim klientům přiblížit historii těchto zemí a snažím se o to, aby co nejlépe poznali obyvatele těchto krajů, jejich zvyky a osobnosti. Důležitým bodem mé průvodcovské činnosti je i propagace naší CK, aby tato i nadále dávala možnost svým klientům poznat, vidět neobyčejná místa a zažít atmosféru navštívených míst. Být průvodcem je moje velké hobby!

Podobne produkty

Product image
Turistický zájezd

Pohodová turistika v Julských Alpách

25.06. - 29.06.2024
5 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Romantika na pobřeží Slovinska a Itálie

19.09. - 22.09.2024
4 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených