ŠPANĚLSKO - BARCELONA s pobytem u moře a zastávkou v Provence a Monacu

31.08. - 08.09.2024 9 dní / 17 850 Kč přihlásit se jako náhradník Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
ESP-011/24
31.08. - 08.09.2024
17 850

Sluncem zalité písčité pláže

Sluncem zalité písčité pláže

Avignon-starobylé provensálské město

Avignon-starobylé provensálské město

Nezapomenutelná atmosféra Monaca

Nezapomenutelná atmosféra Monaca

Okouzlující scenérie - Montserrat

Okouzlující scenérie - Montserrat

Popis zájezdu

9denní pobytově poznávací zájezd, ve kterém se budete moci slunit na španělské riviéře Costa Brava, navštívit historické a architektonické skvosty Barcelony, světoznámý klášter Montserrat, Provence a Monaco.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst v pozdních odpoledních hodinách, cesta přes Německo do Francie.

2. den

Cesta Francií, do města LYON (UNESCO, kolébka výroby hedvábí ve Francii, město s historií sahající do římského období – Římské divadlo, bazilika Panny Marie z Fourvière, románsko-gotická katedrála sv. Jana Křtitele, krátká prohlídka), ubytování v hotelu. Nocleh.

3. den

Ráno odjezd do AVIGNONU (UNESCO, jedno z nejkrásnějších historických měst Francie v regionu Provence, ve středověku jedno z evropských mocenských center, město dodnes obehnáno mohutnými městskými hradbami, bývalý papežský palác a most Pont St-Bénézet, o němž se zpívá ve známé písni), cesta krásnou oblastí Provence, večer příjezd do LLORET DE MAR (jedno z největších a nejznámějších přímořských letovisek na pobřeží Costa Brava), ubytování v hotelu v docházkové vzdálenosti k pláži. Večeře a nocleh.

4. den

Po snídani dopoledne LLORET DE MAR (pobyt u moře, slunění, koupání, možnost posezení u kávy, vína nebo sangrie v některé z kaváren či restaurací), nebo individuálně možnost navštívit WATERWORLD (velký vodní park s mnoha atrakcemi). Večeře, nocleh.

5. den

Po snídani odjezd na celodenní prohlídku BARCELONY (UNESCO, hlavní město Katalánska - historické centrum města Barri Gotic, které je nejstarší částí a srdcem města, gotická katedrála svatého kříže a svaté Eulálie, nejslavnější ulice Španělska proslulá třída Las Ramblas s mnoha stánky prodavačů novin, květin, ptáků a pouličními umělci, pomník Kryštofa Kolumba na nábřeží, olympijský areál na vrcholu Montjuic s výhledem na město, symbol města a mistrovské dílo - stále nedostavěná Gaudího katedrála Sagrada Familia, projížďka kolem další slavné Gaudího stavby Casa Batlló), před večerem návrat do Lloret de Mar. Večeře a nocleh.

6. den

Po snídani celodenní pobyt u moře v LLORET DE MAR (pobyt u moře, slunění, koupání). Večeře a nocleh.

7. den

Po snídani odjezd na MONTSERRAT (slavné španělské poutní místo v horách, benediktinský klášter založený již v 11. stol. se slavnou dřevěnou soškou Černé Madony – patronkou Katalánska. Klášter obklopený horami, kde se nachází kaple a jeskyně poustevníků), přejezd do katalánského města GIRONA (katedrála panny Marie z 11. století – nejširší jednolodní gotická katedrála na světě, známá z Hry o trůny, stará čtvrť Barri Vell u řeky Onyar s barevnými domy a Eiffelovým mostem, výhledy na Pyreneje). Přejezd do Francie, Nocleh.

8. den

Brzy ráno odjezd do MONACA - MONTE CARLA (celodenní pobyt - prohlídka Monaca s možností návštěvy Oceánografického muzea, procházka kolem Knížecího paláce, městského bazénu a přístaviště jachet, po trase Velké ceny Monaca Formule 1, proslulého kasina, návštěva Japonské zahrady na nábřeží, pobyt na městské pláži s možností slunění a koupání), večer odjezd přes Itálii do Rakouska.

9. den

Cesta Rakouskem do ČR. Předpokládaný příjezd do nástupních míst v odpoledních hodinách.

Ubytování a strava

Ve Francii v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), ve Španělsku v hotelu (pouze 2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, 6x nocleh (2x ve Francii, 4x ve Španělsku), 4x polopenze ve Španělsku, průvodce, poplatky a parkovné v zahraničí, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, místní průvodce, dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

120, - EUR

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otroko-vice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Průvodci

Foto

Hana Machalová

Hana Machalová je zkušenou cestovatelkou a certifikovanou průvodkyní, která s nadšením vytváří a provází zejména novinkové zájezdy. Inovativně do nich zapojuje neobvyklé destinace a zážitky. Setkáte se s ní také na většině našich jednodenních zájezdů, které pro Vás neúnavně připravuje v každém ročním období. Má ráda srdečné propojování lidí - turisty s místními a všechny generace dohromady.

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Velká cesta Španělskem do Andalusie

02.10. - 13.10.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Velká cesta Španělskem do Andalusie

05.10. - 11.10.2024
7 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Gran Canaria aneb „Miniaturní kontinent“

01.11. - 08.11.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Kategorie produktu
Novinka

Lanzarote s výletem na Fuerteventuru

16.11. - 23.11.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených