Světový festival klobás a termální lázně Gyula

25.10. - 27.10.2024 3 dní / 6 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
HUN-311/24
25.10. - 27.10.2024
6 990

hradní lázně a super wellness

hradní lázně a super wellness

Komárno zapomenuté a znovu objevené

Komárno zapomenuté a znovu objevené

nádherný lázeňský park v Gyule

nádherný lázeňský park v Gyule

skvělý výběr maďarských klobás

skvělý výběr maďarských klobás

Popis zájezdu

4denní autobusový zájezd nejen za koupáním do termálních lázních Gyula. Oáza odpočinku i spousta zábavy a veselých atrakcí nejen pro děti, ale i pro a dospělé. Zájezd je spojen s návštěvou jedinečného festivalu klobás, který je největším svého druhu na světě a patřím k nejnavštěvovanějším akcím v Maďarsku. Oko potěší i návštěva netypického náměstí Evropy ojedinělé místo ve slovenském Komárnu, které zahrnuje komplex 40 budov, představujících architekturu Evropy.

Program

1. den

Odjezd ve velmi brzkých ranních hodinách, průjezd Slovenskem do Maďarska až k hranicím s Rumunskem do termálních lázní GYULA (hradní lázně s osmi krytými a otevřenými bazény, plaveckým bazénem, mimořádně kvalitní wellness centrum v historických prostorách bývalé jízdárny). Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

2. den

Snídaně, přejezd do města BÉKESCSÁBA (místo, kde se každoročně koná největší slavnost klobás na světě – Csabai Kolbászfesztivál, a který je doprovázen bohatým programem a fantastickými gastronomickými zážitky), odpoledne návrat do lázní a relaxace v “termálech” s alkalickou vodou, která obsahuje hydrogenuhličitany a velký obsah minerálních solí, kde se léčí poruchy pohybového a gynekologického ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná pro léčbu poruch zažívacího ústrojí). Večeře a nocleh.

3. den

Po snídani relaxace v lázních, poté odjezd a zastávka v KOMÁRNU (náměstí Evropy – jedna z největších turistických atrakcí. Jedná se o komplex staveb s typickými prvky architektury 40 evropských zemí a regionů, naleznete zde budovy z Walesu, Vatikánu, Irska, Islandu, Grónska, či Transylvánie, dále pak čtyři historické brány a sochy patronů Evropy, či sochy uherských panovníků, 33 m vysokou vyhlídkovou věž, oblíbená zastávka turistů). Odjezd do ČR. Předpokládaný příjezd do posledních nástupních míst v pozdních nočních, popř. v brzkých ranních hodinách.

Ubytování a strava

2x nocleh v hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 2x nocleh s polopenzí v Maďarsku, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do lázní, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

cca 15 000,- HUF cca 20,- EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava

Průvodci

Foto

Leona Hejdušková

Leona (Lea) Hejdušková započala svou kariéru ve školství, aby se později plně začala věnovat cestovnímu ruchu, který jejímu naturelu odpovídal více. Její doménou jsou zejména německy mluvící země - Německo, Rakousko, Švýcarsko. Také se s ní setkáte na našich cestách do Maďarska. Velmi se také těší do Gruzie, která se stala její srdeční záležitostí. Dává přednost studenějšímu klimatu, proto se s ní setkáte na horách a také třeba v nádherném Norsku. Lea neúnavně každý rok přináší nové itineráře cest, u nichž nás těší Váš vysoký zájem.

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Product image
Termály

Termální lázně Sárvár

21.09. - 21.09.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Termály

Léčivé a zážitkové lázně Kehidakustány

14.11. - 17.11.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Termály

Termály Bükfürdö a adventní Bratislava

27.11. - 29.11.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Adventní zájezd

Adventní Budapešť

30.11. - 30.11.2024
+ 1 termín
07.12. - 07.12.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených