Velikonoce v Maďarsku termály Miškolc a Hollökö

29.03. - 01.04.2024 4 dní / 8 650 Kč přihlásit se jako náhradník Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
HUN-511/24
29.03. - 01.04.2024
8 650

fascinující život středověku

fascinující život středověku

odpočinek v maďarské "Pamukkale"

odpočinek v maďarské "Pamukkale"

nejhornatější oblast Maďarska

nejhornatější oblast Maďarska

historie a půvab UNESCO vesničky

historie a půvab UNESCO vesničky

Popis zájezdu

4denní poznávací zájezd do Maďarska v období Velikonočních svátků. Pojďte s námi strávit Velikonoce jinak! Užít můžete vodu v léčivých termálních lázních, které vám nabídnou i více než jen koupání, vyzkoušejte sklenku skvělého vína v jedné z nejzajímavějších vinařských lokalit a pokochejte se krásou přírody, jež nabídne národní park či stavby vesničky, o jejíž existenci ví jen málokdo a to i přes skutečnost, že byla zařazena na seznam UNESCO.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Bratislavu do Maďarska. První zastávka v LÁZNĚ EGERSZALÓK (termální pramen v hloubce 410 metrů s teplotou 68 stupňů, vnitřní, vnější bazény, bazénky se skluzavkami pro děti, perličkové koupele či tobogány. Na úbočí kopce vysrážené soli zformovaly solný kopec s plochými jezírky, tzv. „malou maďarskou Pamukkale“). Cestou na ubytování zastávka v ÚDOLÍ KRÁSNÝCH PANEN (více než 200 sklípků s vynikajícími víny, jejichž vlajkovou lodí je víno Egri bikaver, a jejichž produkty budete moci při procházce ochutnat). Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

+1

2.den

Snídaně, prohlídka historického města MIŠKOLC (gotický kostel Avas se zvonicí, řada městských domů). Poté přejezd do termálních lázní EGER (jedny z nejkrásnějších a nejznámějších historických lázní Maďarska). Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

3.den

Po snídani vláčkem z Miskolce do LILLAFÜRED (úchvatné výhledy při průjezdu Národním parkem Bükk, procházka okolo nádherné neogotické stavby hotelu přes terasovité zahrady do jeskyně Anna, kde u nás jednu takovou nenajdete, až k největšímu vodopádu Maďarska), návrat vláčkem do MISKOLCE, návštěva jeskynních lázní MISCOLC TAPOLCA (netradiční zážitek koupání v zákrutách jeskyně). Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani přejezd do HOLLÓKÖ (návštěva vesničky s historickou částí 55 krásných domečků z počátku 20. století. Tato byla, jako jedna z prvních památek Maďarska, zapsána na seznam světového dědictví UNESCO). Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Maďarsku v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh, 3x polopenze, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

30 000,- HUF.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava

Průvodci

Foto

Taťána Valkounová

Táňa je oblíbenou všestrannou průvodkyní, s níž se setkáváte na našich zájezdech již několik dekád. Její doménou vždy bývaly delší zájezdy, které zvládá s bravurou a lehkostí. Ať už se jedná o Rusko, Pobaltí, Řecko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Itálii či Albánii. Často se s ní setkáte také na našich pohodových odpočinkových zájezdech do termálů nebo na adventních trzích.Táňa o sobě pro Vás:Jak to všechno začalo? V dobách dávných a minulých jsem byla tzv. "nevýjezdná". Neměla jsem nárok ani na doložku do Jugoslávie, natož na devizový příslib do západní ciziny. A já jsem se tak chtěla někam podívat. Nezbývalo nic jiného než "Sovjecký Svaz", jak kdysi napsala moje nadřízená do měsíčního Zpravodaje:). Tehdy fungoval Čedok a tak jsem si v roce 1980 vybrala na tu dobu dosti drahý zájezd do Zakavkazských republik. Naším průvodcem byl zkušený pan profesor, již na penzi. Dostal to "za odměnu". Bohužel to nějak nezvládal a tak jsem naší ruské průvodkyni, jako účastník zájezdu, byla k ruce, aby to klaplo ke spokojenosti všech. Zjistila jsem, že mám organizační i jazykové znalosti (nejen ruštinu). Podala jsem si do Čedoku přihlášku, prošla sítem zájemců, udělala zkoušky na Akademii obchodu a cestovního ruchu v Brně. Přes Čedok, Agrotour a několik let pobytu v zahraničí, jsem zakotvila od roku 2006 ve Vsacan Tour. Mnozí naši klienti jsou za ta léta mými kamarády, či přáteli. Prošla jsem zájezdy do Maďarska, Polska, Francie, Velké Británie,Řecka, ostrovy Korfu a Kréta, Pobaltím a Finskem, Ruskem, Tureckem, Albánií, Španělskem a Portugalskem. Tak na viděnou, milí klienti "Vsacantouru":).

Podobne produkty

Product image
Termály
Novinka
Last Minute

Léčivé a zážitkové lázně Kehidakustány

17.03. - 20.03.2024
+ 1 termín
14.11. - 17.11.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Termály
Novinka
First Minute
Product image
Termály
First Minute

Termální lázně Sárvár

08.05. - 08.05.2024
+ 1 termín
21.09. - 21.09.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Termály
First Minute

Termály Bükfürdö a adventní Bratislava

27.11. - 29.11.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených