Léčivé a zážitkové lázně Kehidakustány

14.11. - 17.11.2024 4 dní / 9 350 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
HUN-212/24
14.11. - 17.11.2024
9 350

Výlet do Keszthely v ceně zájezdu

Výlet do Keszthely v ceně zájezdu

Zasloužený odpočinek a nabití energií

Zasloužený odpočinek a nabití energií

termální voda léčí pohybový aparát a neurologické potíže

termální voda léčí pohybový aparát a neurologické potíže

Kvalitní 4* hotel spojený přímo s lázněmi

Kvalitní 4* hotel spojený přímo s lázněmi

Popis zájezdu

4denní zájezd do Maďarského městečka Kehidakustány, kde se nacházejí vyhlášené léčebné a zážitkové lázně. Pohodu si užijete v termálních lázních s léčivou vodou bohatou na vápník, magnesium, vodík a uhličitany, jejíž teplota je mezi 34 – 36 stupni Celsia. Venkovní areál nabízí celoroční provoz, a to i v podobě plaveckého bazénu s léčivou vodou. Krytá část skýtá možnost posezení v bazénu s léčivou vodou s vodními tryskami na krk či kruhový bazén. Koupání a relax v lázních je obohacen o návštěvu města Kesthely.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst v nočních až časně ranních hodinách přes Slovensko do Maďarska. Příjezd do KEHIDAKUSTÁNY do hotelu KEHIDA TERMÁL HOTEL, návštěva termálních lázní a bazénů. Ubytování. Večeře a nocleh.

2. den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně, dopoledne koupání a relax v hotelové komplexu, v odpoledních hodinách fakultativní návštěva malebného města u BALATONU s názvem KESZTHELY (procházka univerzitním městem - náměstí se sloupem nejsvětější Trojice, zámek rodiny Festeticsů, Georgikon, tzv. „Šnečí parlament“). Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Po snídani relax v termálních bazénech, odjezd z hotelu a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Kehidakustány ve 4* Kehida Termal Hotel****. Součástí ubytování je polopenze. Hotel Kehida Termal je propojený s lázněmi.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, bezplatné využití hotelových bazénů a sauny, bezplatný vstup do bazénů Kehida Termál Hotel, poskytnutí županu, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

cca 40, - EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Mirjana Juříková

Jmenuji se Mirjana Juříková. Už mé neobvyklé jméno může někomu naznačit destinaci, kterou miluji, a ke které mám obzvláště vřelý osobní vztah. Ano, je to bývalá Jugoslávie. Jako průvodce působím už od svých studentských let, kdy jsem provázela a tlumočila pro CKM. Na cestách po Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře chci našim klientům přiblížit historii těchto zemí a snažím se o to, aby co nejlépe poznali obyvatele těchto krajů, jejich zvyky a osobnosti. Důležitým bodem mé průvodcovské činnosti je i propagace naší CK, aby tato i nadále dávala možnost svým klientům poznat, vidět neobyčejná místa a zažít atmosféru navštívených míst. Být průvodcem je moje velké hobby!

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Product image
Termály

Termální lázně Sárvár

21.09. - 21.09.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
Product image
Termály

Termály Bükfürdö a adventní Bratislava

27.11. - 29.11.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Adventní zájezd

Adventní Budapešť

30.11. - 30.11.2024
+ 1 termín
07.12. - 07.12.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených