Léčivé a zážitkové lázně Kehidakustány

17.03. - 20.03.2024 4 dní / 8 690 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
HUN-211/24
17.03. - 20.03.2024
9 350 8 690
HUN-212/24
14.11. - 17.11.2024
9 350

Výlet do Keszthely v ceně zájezdu

Výlet do Keszthely v ceně zájezdu

Zasloužený odpočinek a nabití energií

Zasloužený odpočinek a nabití energií

termální voda léčí pohybový aparát a neurologické potíže

termální voda léčí pohybový aparát a neurologické potíže

Kvalitní 4* hotel spojený přímo s lázněmi

Kvalitní 4* hotel spojený přímo s lázněmi

Popis zájezdu

4denní zájezd do Maďarského městečka Kehidakustány, kde se nacházejí vyhlášené léčebné a zážitkové lázně. Pohodu si užijete v termálních lázních s léčivou vodou bohatou na vápník, magnesium, vodík a uhličitany, jejíž teplota je mezi 34 – 36 stupni Celsia. Venkovní areál nabízí celoroční provoz, a to i v podobě plaveckého bazénu s léčivou vodou. Krytá část skýtá možnost posezení v bazénu s léčivou vodou s vodními tryskami na krk či kruhový bazén. Koupání a relax v lázních je obohacen o návštěvu města Kesthely.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst v nočních až časně ranních hodinách přes Slovensko do Maďarska. Příjezd do KEHIDAKUSTÁNY do hotelu KEHIDA TERMÁL HOTEL, návštěva termálních lázní a bazénů. Ubytování. Večeře a nocleh.

2. den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně, dopoledne koupání a relax v hotelové komplexu, v odpoledních hodinách fakultativní návštěva malebného města u BALATONU s názvem KESZTHELY (procházka univerzitním městem - náměstí se sloupem nejsvětější Trojice, zámek rodiny Festeticsů, Georgikon, tzv. „Šnečí parlament“). Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Po snídani relax v termálních bazénech, odjezd z hotelu a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v Kehidakustány ve 4* Kehida Termal Hotel****. Součástí ubytování je polopenze. Hotel Kehida Termal je propojený s lázněmi.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, bezplatné využití hotelových bazénů a sauny, bezplatný vstup do bazénů Kehida Termál Hotel, poskytnutí županu, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

Doporučené kapesné

cca 40, - EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Taťána Valkounová

Táňa je oblíbenou všestrannou průvodkyní, s níž se setkáváte na našich zájezdech již několik dekád. Její doménou vždy bývaly delší zájezdy, které zvládá s bravurou a lehkostí. Ať už se jedná o Rusko, Pobaltí, Řecko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Itálii či Albánii. Často se s ní setkáte také na našich pohodových odpočinkových zájezdech do termálů nebo na adventních trzích.Táňa o sobě pro Vás:Jak to všechno začalo? V dobách dávných a minulých jsem byla tzv. "nevýjezdná". Neměla jsem nárok ani na doložku do Jugoslávie, natož na devizový příslib do západní ciziny. A já jsem se tak chtěla někam podívat. Nezbývalo nic jiného než "Sovjecký Svaz", jak kdysi napsala moje nadřízená do měsíčního Zpravodaje:). Tehdy fungoval Čedok a tak jsem si v roce 1980 vybrala na tu dobu dosti drahý zájezd do Zakavkazských republik. Naším průvodcem byl zkušený pan profesor, již na penzi. Dostal to "za odměnu". Bohužel to nějak nezvládal a tak jsem naší ruské průvodkyni, jako účastník zájezdu, byla k ruce, aby to klaplo ke spokojenosti všech. Zjistila jsem, že mám organizační i jazykové znalosti (nejen ruštinu). Podala jsem si do Čedoku přihlášku, prošla sítem zájemců, udělala zkoušky na Akademii obchodu a cestovního ruchu v Brně. Přes Čedok, Agrotour a několik let pobytu v zahraničí, jsem zakotvila od roku 2006 ve Vsacan Tour. Mnozí naši klienti jsou za ta léta mými kamarády, či přáteli. Prošla jsem zájezdy do Maďarska, Polska, Francie, Velké Británie,Řecka, ostrovy Korfu a Kréta, Pobaltím a Finskem, Ruskem, Tureckem, Albánií, Španělskem a Portugalskem. Tak na viděnou, milí klienti "Vsacantouru":).

Foto

Mirjana Juříková

Jmenuji se Mirjana Juříková. Už mé neobvyklé jméno může někomu naznačit destinaci, kterou miluji, a ke které mám obzvláště vřelý osobní vztah. Ano, je to bývalá Jugoslávie. Jako průvodce působím už od svých studentských let, kdy jsem provázela a tlumočila pro CKM. Na cestách po Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře chci našim klientům přiblížit historii těchto zemí a snažím se o to, aby co nejlépe poznali obyvatele těchto krajů, jejich zvyky a osobnosti. Důležitým bodem mé průvodcovské činnosti je i propagace naší CK, aby tato i nadále dávala možnost svým klientům poznat, vidět neobyčejná místa a zažít atmosféru navštívených míst. Být průvodcem je moje velké hobby!

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Termály
First Minute

Velikonoce v Maďarsku termály Miškolc a Hollökö

29.03. - 01.04.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Termály
Novinka
First Minute
Product image
Termály
First Minute

Termální lázně Sárvár

08.05. - 08.05.2024
+ 1 termín
21.09. - 21.09.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute
Product image
Termály
First Minute

Termály Bükfürdö a adventní Bratislava

27.11. - 29.11.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených