Za krásami Černé Hory s návštěvou Albánie

01.09. - 10.09.2023 10 dní / 16 550 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
CRH-111/23
01.09. - 10.09.2023
16 550

Popis zájezdu

10denní autobusový poznávací zájezdy s pobytem u moře do historicky i přírodně nejzajímavějších oblastí černohorského pobřeží. Zájezd, při kterém uvidíte zajímavá historická města, nádherné přírodní scenérie, krásné pláže a příjemná letoviska a navíc můžete smočit tělo ve vlnách Jadranu. Pomyslnou třešinkou na dortu bude jednodenní výlet do Albánie.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst (odpoledne).

2. den

Cesta Chorvatskem a pobřežím Jadranu do Černé Hory na místo ubytování. Odpoledne krátký výlet ke SV. STEFANU (světově proslulý ostrůvek se starými domy přeměněnými na luxusní hotely, možnost koupání na krásné oblázkové pláži pod ostrovem), MILOČER (bývalé letní sídlo jugoslávských králů, které bylo proměněno na hotel), návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Po snídani celodenní okruh Černou Horou - KOTOR (historické město v závěru Boky Kotorské s historickým centrem, zachovalými hradbami a katedrálou Sv. Trifona), NJEGUŠI (návštěva sušárny pršutu s možností koupě), dále cesta do CETINJE (historické bývalé hlavní město Černé Hory s královským sídlem), návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně, celodenní pobyt u moře. Večeře a nocleh.

5. den

Po snídani celodenní výlet do Albánie ŠKODRA (katedrála, stará mešita Ebu Beker), ROZAFA (hrad s vyhlídkou na město Škodra), MES (most na středověké kupecké stezce z Albánie do Kosova), návrat na ubytování přes ULCINJ („pirátský přístav“, který na vás dýchá exotickou atmosférou orientálního světa s mešitami a minarety, tržištěm). Večeře a nocleh.

6. den

Po snídani odjezd do STARÉHO BARU („město duchů“ - římské město, nejstarší olivovník na světě), přejezd do Virpazaru a odtud výlet do NÁRODNÍHO PARKU SKADARSKÉ JEZERO (projížďka po největším černohorském jezeře, rezervace vodního ptactva s možností koupání a pikniku). Návrat na ubytování. Večeře. Odjezd na večerní prohlídku BUDVY (přímořské letovisko s cenným historickým jádrem, nádhernou pláží a příjemnou atmosférou kaváren, hospůdek a obchůdků). Návrat na ubytování. Nocleh.

7. den

Snídaně, celodenní pobyt u moře. Večeře a nocleh.

8. den

Po snídani odjezd do BOKY KOTORSKÉ, jedné z nejkrásnějších zátok, která vznikla asi před 10 000 lety, lodní výlet po tomto fjordu Jadranu s výstupem na ostrov GOSPA OD ŠKRPJELA, možnost koupání během plavby. Klášter REŽEVIČI (nachází se na skalní plošině nad mořem, součástí areálu jsou tři kostely). Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně, dopoledne odjezd z hotelu, cesta jadranským pobřežím zpět do ČR.

10. den

Předpokládaný příjezd do nástupních míst v ranních hodinách.

Ubytování a strava

Noclehy v Černé Hoře na jednom místě v přímořském letovisku Sutomore (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) a polopenzí.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, 7x nocleh v Černé Hoře, 7x polopenze, poplatky a parkovné, trajekt přes Boku Kotorskou, průvodce, pobytová taxa, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE”.

Doporučené kapesné

vstupné do placených objektů, plavby lodí (Boka Kotorská, Skadarské jezero), cca 80,- EUR

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Last Minute

Velký okruh Albánií od severu k jihu

01.07. - 12.07.2023
+ 2 termíny
16.09. - 27.09.2023 17.09. - 28.09.2023
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených