Belianské Tatry, Košice a Nízké Tatry Jasná/Chopok

23.08. - 25.08.2024 3 dní / 5 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
SVK-261/24
23.08. - 25.08.2024
5 990

úchvatná procházka korunami stromů

úchvatná procházka korunami stromů

architektonické skvosty Košic

architektonické skvosty Košic

krásné výhledy

krásné výhledy

moderní kabinová lanovka

moderní kabinová lanovka

Popis zájezdu

3denní poznávací zájezd na nová místa Slovenska s přívlastkem nej. Poznáte nejpopulárnější stezku v korunách stromů v Belianských Tatrách, Košice - evropské město kultury s největší gotickou katedrálou a největším zlatým pokladem, národní park Nízké Tatry – nejnavštěvovanější středisko Jasná a Chopok.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Přejezd do BELIANSKÝCH TATER - STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ BACHLEDKA (nejpopulárnější stezka na Slovensku, k ní výjezd lanovkou, poté chodník o délce 1234 metrů, vyhlídková věž vysoká 32 metrů), volno na posezení na horské chatě Panorama. GORALSKÁ OBEC ŽDIAR (stylové dřevěnice a koliby). Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.

2. den

Po snídani příchod do centra města KOŠICE (procházka s průvodcem po architektonických skvostech města - Dóm svaté Alžběty – největší katedrála na Slovensku, možnost vyjít na věž, kaple svatého Michala, Košický zlatý poklad - největší nález zlata na území Slovenska, Hlavná ulica s kavárnami, Štátne divadlo Košice, vyhlášená zpívající fontána, městské paláce, unikátní Košická dětská historická železnice k areálu Alpinka), návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně, odjezd do NÁRODNÍHO PARKU NÍZKÉ TATRY – do Demänovské doliny, nejnavštěvovanějšího střediska JASNÁ. Za příznivého počasí výjezd lanovkou na vrch CHOPOK 2024mnm, volný čas na posezení na horské chatě nebo procházka po horském hřebeni. Součástí tohoto poznávacího zájezdu není vysokohorská turistika. Z Jasné jezdí na vrchol moderní kabinková lanovka. V Jasné možnost nenáročné procházky kolem Vrbického plesa – největšího přirozeného jezera v Nízkých Tatrách. Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v turistickém hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 2x nocleh na Slovensku, 2x polopenze, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh v zahraničí, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, lanovky, stezka v korunách stromů, a vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“

Doporučené kapesné

100,- EUR

Nástupní místa

Olomouc, Přerov, Otrokovice, Zlín, Vizovice, Vsetín, Val. Meziříčí, Rožnov p. R., Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Žilina

Průvodci

Foto

Hana Machalová

Hana Machalová je zkušenou cestovatelkou a certifikovanou průvodkyní, která s nadšením vytváří a provází zejména novinkové zájezdy. Inovativně do nich zapojuje neobvyklé destinace a zážitky. Setkáte se s ní také na většině našich jednodenních zájezdů, které pro Vás neúnavně připravuje v každém ročním období. Má ráda srdečné propojování lidí - turisty s místními a všechny generace dohromady.

Podobne produkty

Product image
Termály

Termály Bešeňová

18.05. - 18.05.2024
+ 1 termín
12.10. - 12.10.2024
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka
First Minute

Železná cesta – Gotický Gemer

21.06. - 23.06.2024
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Turistický zájezd
First Minute

Krásy Oravy a Roháčů - Jánošikovy Diery

27.06. - 30.06.2024
4 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Turistický zájezd
Product image
Turistický zájezd
First Minute
Product image
Poznávací zájezd
First Minute

Nejkrásnější místa východního Slovenska

16.08. - 18.08.2024
3 dní trvání
Bus Snídaně
přidat do oblíbených