Ostrov RAB - zelený ráj v Jaderském moři

30.08. - 08.09.2024 10 dní / 14 490 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
CRO-511/24
21.06. - 30.06.2024
14 990 14 390
CRO-512/24
28.06. - 07.07.2024
19 200
CRO-513/24
05.07. - 14.07.2024
15 450
CRO-514/24
12.07. - 21.07.2024
15 990
uzavřený
termín
CRO-515/24
16.08. - 25.08.2024
17 900
uzavřený
termín
CRO-516/24
23.08. - 01.09.2024
15 450
CRO-517/24
30.08. - 08.09.2024
14 990

Romantická zákoutí

Romantická zákoutí

Půvabné městečko Rab

Půvabné městečko Rab

Jedinečné zážitky

Jedinečné zážitky

Je libo ochutnat?

Je libo ochutnat?

Popis zájezdu

10denní pobytový zájezd s pobytem na ostrově Rab v hotelu International***, který naleznete v samém srdci středověkého městečka Rab. V hotelu budete moci využít jak bazénu, vířivky, tak i restaurace, či baru. Budete si moci vybrat z několika pláží, na kterých budete odpočívat, slunit se a užívat si Jadranu. Pro lepší poznání této destinace, i míst kde se lze koupat, Vám nabízíme možnost využít fakultativních výletů, přičemž jeden z nich budete mít zdarma.

Program

1.-2. den

Odjezd z nástupních míst v odpoledních až večerních hodinách, trasa přes Slovensko, Maďarsko do Chorvatska. Příjezd na ubytování v dopoledních hodinách. Ubytování a nocleh.

3.-8. den

Hotel International

Pobyt spojený s koupáním a odpočinkem v Chorvatsku na ostrově RAB.

Během pobytu budete mít možnost využít fakultativních výletů zajištěných naší cestovní kanceláří. Přesný termín každého fakultativního výletu Vám bude sdělen delegátem na místě i s ohledem na počasí a místní podmínky. Celodenní autobusový fakultativní výlet na poloostrov LOPAR, kde najdete místo s názvem RAJSKÁ PLÁŽ - široký záliv s velmi jemným pískem a neobvyklou smaragdovou barvou moře. Toto zbarvení mořské vody ji zajistilo přezdívku Karibik Chorvatska. Díky velmi mělkému moři je pláž vhodná pro rodiny s dětmi, naopak plavci musí dále od pláže (cca 400 - 500 m). Ti pro změnu ocení blízkost ostrůvku LUKOVAC, kde mohou doplavat. Tento fakultativní výlet je v ceně zájezdu a naši klienti jej mají ZDARMA. Celodenní lodní fakultativní výlet na chorvatskou pevninu do zátoky ZAVRATNICA - úzká a hluboká zátoka připomínající severské fjordy a pro svou krásu bývá označována za jedno z nejkrásnějších míst pobřeží Chorvatska. Zátoka je široká 50 - 150 m, asi kilometr dlouhá a celá je sevřena až 200 m vysokými skálami. Při příjezdu po moři si říkáte, kde vlastně je ta zátoka, až zničehonic se před Vámi skály otevřou a odhalí vstup do tohoto krásného místa na Zemi. Pěšky se dá celá obejít po stezce vytesané ve skále. Zajímavostí Zavratnice je, že se zde natáčely některé scény z kultovních filmů o Vinnetouovi, i že je zde potopená minonoska ze 2. světové války a jedna její část se nachází pouze dva metry pod hladinou. Další zastávka tohoto výletu je GOLI OTOK (Holý ostrov, prohlídka mužského gulagu, možností koupání). Následuje oběd na lodi a poté zastávka na ostrově SV. GRGUR (Sv. Řehoře s prohlídkou ženského gulagu, možnost koupání). Dále poplujete lodí kolem pobřeží a budete mít možnost ještě jednoho koupání, tentokrát z lodi v některé ze zátok ostrova Rab

9.-10. den

V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR přes Maďarsko a Slovensko. Příjezd do nástupních míst v brzkých ranních až dopoledních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytováni budete v samém srdci středověkého městečka RAB v HOTELU INTERNATIONAL***, který se nachází na pobřežní promenádě a zároveň v přístavu. Nabízí klimatizované pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi připojením, vlastní wellness centrum i terasu s barem a malebným výhledem na záliv. Hotel poskytuje ubytování v prostorných, elegantně zařízených pokojích s koupelnou, toaletou, fénem, satelitní TV, klimatizací, trezorem a Wi-Fi. Pokoje nemají balkon. Z hotelových služeb mohou hosté během svého pobytu využívat koupání ve venkovním bazénu se sladkou vodou s barem anebo ve vířivce, fitness centru, využít dva kosmetické salony. V hotelové à la carte restauraci Dock69 s venkovní terasou můžete ochutnat jedinečná jídla středomořské kuchyně. V hotelovém bistru se podává bohatý výběr lehkého občerstvení a nápojů, aperitiv bar. V celém hotelu je zdarma Wi-Fi připojení. Za poplatek lze objednat masáže nebo praní a žehlení oděvů.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné v zahraničí, 7x nocleh s polopenzí ve 2lůžkovém pokoji v hotelu International ve městě Rab, možnost využít venkovního bazénu se sladkou vodou a barem, vířivky a fitness centra v rámci hotelu, delegát, pobytová taxa, celodenní autobusový fakultativní výlet na poloostrov Lopar s koupáním, kompletní cestovní pojištění, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupy do placených objektů a dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE”.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava

Průvodci

Foto

Mirjana Juříková

Jmenuji se Mirjana Juříková. Už mé neobvyklé jméno může někomu naznačit destinaci, kterou miluji, a ke které mám obzvláště vřelý osobní vztah. Ano, je to bývalá Jugoslávie. Jako průvodce působím už od svých studentských let, kdy jsem provázela a tlumočila pro CKM. Na cestách po Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře chci našim klientům přiblížit historii těchto zemí a snažím se o to, aby co nejlépe poznali obyvatele těchto krajů, jejich zvyky a osobnosti. Důležitým bodem mé průvodcovské činnosti je i propagace naší CK, aby tato i nadále dávala možnost svým klientům poznat, vidět neobyčejná místa a zažít atmosféru navštívených míst. Být průvodcem je moje velké hobby!

Foto

Eva Chlebková

Eva Chlebková je zkušenou průvodkyní se zaměřením na země střední a jižní Evropy, které velmi dobře zná. Dozvíte se mnohé perličky a zajímavosti, projdete se s ní historií a zvyky dané země. Pro CK Vsacan Tour provází zájezdy do oblíbeného Chorvatska. Přiblíží Vám oceněná letoviska, historické památky a zázraky přírody i pobřeží plné malebných útesů a ostrůvků.

Foto

Lucie Mikulová

Lucie je si nadšenou milovnicí přírody, turistiky a cestování, která se díky své vášni pro dálky a focení dala také na dráhu cestovního průvodce a nově tak rozšířila náš tým.

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd

Unikáty severní Dalmácie - souostroví Kornati

24.06. - 30.06.2024
7 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd

Přímořské perly Chorvatska

14.09. - 19.09.2024
6 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených