Advent v Salzburgu

01.12. - 03.12.2023 3 dní / 3 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
AUT-811/23
01.12. - 03.12.2023
3 990

impozantní rondel v Jinřichově Hradci

impozantní rondel v Jinřichově Hradci

kouzelná atmosféra vánočních městeček

kouzelná atmosféra vánočních městeček

vánoční plavba po Wolfgangsee

vánoční plavba po Wolfgangsee

advent v Salzburgu

advent v Salzburgu

Popis zájezdu

3denní adventní putování byste si neměli nechat ujít po svátečně vyzdobených městech nejen v Jižních Čechách. Nedočkavě na vás čekají adventy v Jindřichově Hradci a Českých Budějovicích. Krásu vánočních měst si užijete v i Salzburgu a St. Wolfgangu.

Program

1.den

Odjezd v časných ranních hodinách JINDŘICHŮV HRADEC (kromě adventního zastavení vás ve městě na atmosféru Vánoc nalákají Krýzovy jesličky, pozveme vás též na unikátní aqua show s kombinací světelných efektů, videoprojekce a obrazců, které za pomoci padající vody poskytují nádhernou podívanou s tématem Vánoc. Do minulosti vás zavede též zámek a unikátní rondel, jehož krásu obdivoval už císař Leopold I., dále přejdete 15. poledník u kostela Nanebevzetí Panny Marie), přejezd do ČESKÝCH BUDĚJOVIC (vánoční trhy a prohlídka města, s největším čtvercovým náměstím v republice, barokní Samsonovou kašnou, pověstmi opředený bludný kámen). Ubytování. Nocleh.

2.den

Snídaně, přejezd do SALZBURGU (návštěva vánočních trhů v barokním městě zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO, salcburský adventní trh Christkindlmarkt je jedním z nejstarších na světě. Má více než pětisetletou tradici a v současné podobě existuje již více než 45 let. 95% výrobků, které se na vánočním trhu prodávají pochází přímo z tohoto krásného města. Mozartův rodný dům, pevnost Hohensalzburg, zámek Mirabell, Getreidegasse, kde se můžete zahřát tradičním „Sporer punčem“ a procházka napříč staletími Starým Městem salzburským). Večer ST. WOLFGANG (závěrečná zastávka na vánočních trzích v malebném historickém tržním městečku, které leží na břehu jezera Wolfgangsee a je obklopeno strmými štíty hor). V noci odjezd do ČR.

3.den

Návrat do nástupních míst v časných ranních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 1x ubytování, 1x snídaně, průvodce, 1x cestovní pojištění v zahraničí, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné, připojištění včetně storna 52,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

40,- EUR

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Product image
Adventní zájezd

Adventní Graz - Lindt

02.12. - 02.12.2023
+ 1 termín
09.12. - 09.12.2023
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Adventní zájezd

Adventní Vídeň

02.12. - 02.12.2023
+ 2 termíny
09.12. - 09.12.2023 16.12. - 16.12.2023
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených