Velká cesta Španělskem do Andalusie

05.10. - 11.10.2024 7 dní / 34 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
ESP-721/24
05.10. - 11.10.2024
34 990

Okouzlující vesnička Frigiliana

Okouzlující vesnička Frigiliana

Impozantní most v Rondě

Impozantní most v Rondě

Největší atrakce na Gibraltaru

Největší atrakce na Gibraltaru

Aréna pro byčí zápasy v Malaze

Aréna pro byčí zápasy v Malaze

Popis zájezdu

7denní letecký zájezd s kombinovanou dopravou do země na Pyrenejském poloostrově. Bez nadsázky lze říci, že kdo chce poznat pravé Španělsko, musí navštívit Andalusii. Historickými a kulturními skvosty nabitý program spojen s koupáním ve Středozemním moři. Náš program Vám představí tuto nádhernou zemi v celé své kráse – její světově známé památky, krásnou přírodu, temperamentní španělský národ a jeho bohatou kulturou i proslulé pláže.

Program

1.den

Odlet do Španělska, setkání s autobusovou skupinou. Dle časových možností koupání a osobní volno. Příjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani odjezd do TARIFY, nejjižnějšího města Evropy. Poté přejezd do GIBRALTARU (výjezd taxíky na Gibraltarskou skálu s návštěvou jeskyně, setkání s opičkami - makaky), návrat zpět na ubytování. Večeře a nocleh.

3.den

Po snídaní cesta do CORDOBY (UNESCO, jedno z nejhezčích andaluských měst, stará židovská čtvrť, která je srdcem města, slavná córdobská mešita Mezquita přeměněna na katedrálu, opevněný palác křesťanských králů Alcazar, římský most, zbytky hradeb), návrat zpět na ubytování. Večeře a nocleh

4.den

Snídaně, cesta do RONDA (jedno z nejmalebnějších španělských měst, které se rozkládá na skalách spojených vysokým mostem přes kaňon řeky Tajo, Casa del Rey Moro se schody k řece, býčí aréna na Plaza de Toros). Poté pokračování cesty do MALAGY (druhé největší město Andalusie, prosperující přístav s maurskými pevnostmi nad městem, katedrála s názvem „jednoruká“). Odjezd na ubytování, osobní volno s možnost koupání. Večeře a nocleh.

5.den

Snídaně, odjezd od SEVILLY (UNESCO, prohlídka města s třetí největší katedrálou v Evropě a hrobkou Kryštofa Kolumba, maurskou zvonicí La Giralda, královský palác Alcazar v arabském stylu s nádhernou sadovou úpravou, Archivo de Indias s dokumenty o španělské kolonizaci Ameriky, typická patia a nádherné parky). Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

6.den

Snídaně, odjezd do GRANADY (UNESCO, nádherné město na úpatí Sierra Nevady, unikátní zámek Alhambra se zahradními v arabském stylu a palác Generalife, katedrála, městská čtvrť Albaicin s labyrintem uliček v maurském stylu), cestou zpět zastávka ve FRIGILIANA (jedna z nejkrásnějších bílých vesniček na pobřeží). Večeře a nocleh.

7.den

Snídaně, rozloučení s autobusovou skupinou, odjezd na letiště. Cesta zpět do nástupních míst.

Ubytování a strava

Ubytování v hotelech (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí.

Cena zahrnuje

Letecká přeprava do Španělska a zpět, 6x nocleh, 6x polopenze, doprava ve Španělsku zájezdovým autobusem, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, připojištění storna zájezdu 200- Kč, transfer na/z letiště, dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

cca 160,- EUR

Průvodci

Foto

Ondřej Macka

Pracuji téměř dvacet let jako turistický průvodce v Praze a dalších místech České republiky. Návštěvníkům vyprávím o historii a architektuře v českém, anglickém a španělském jazyce. Připravuji také zájezdy do Španělska, Velké Británie a dalších zemí v Evropě pro individuální cestovatele, školní skupiny nebo firemní klientelu včetně služebních cest. Pro blízkou budoucnost připravuji zájezd do Nepálu s trekem na Gokyo Ri. Pořádám také cestovatelské přednášky ze svých cest do Nepálu, Indie a Číny.

Fotogalerie

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Velká cesta Španělskem do Andalusie

02.10. - 13.10.2024
12 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Poznávací zájezd
Novinka

Gran Canaria aneb „Miniaturní kontinent“

01.11. - 08.11.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Kategorie produktu
Novinka

Lanzarote s výletem na Fuerteventuru

16.11. - 23.11.2024
8 dní trvání
Plane Polopenze
přidat do oblíbených