Nejkrásnější maďarské lázně Makó

03.10. - 06.10.2023 4 dní / 8 990 Kč objednat zájezd Více termínů

Termíny

kód
datum
 
cena
 
HUN-012/23
03.10. - 06.10.2023
8 990

nádhera lázní připomínajících cibuli

nádhera lázní připomínajících cibuli

Szeged je městem staromódních kaváren

Szeged je městem staromódních kaváren

hrdý národ s bohatou kulturou

hrdý národ s bohatou kulturou

neobyčejná perla na Dunaji Budapešť

neobyčejná perla na Dunaji Budapešť

Popis zájezdu

4denní zájezd do Maďarska pro milovníky opravdu dobrých termálních lázní Makó, které patří k nejlepším v Maďarsku. Naleznete zde celou řadu bazénů s léčivou vodou, kde můžete pouze odpočívat a pro ty z vás, co mají rádi plavání jsou připraveny i plavecké bazény. Chcete-li být opět fit můžete využít léčivé bahno, jenž vyvěrá na povrch a pokud vám bude i toto málo, tak k rozšířeným službám patří i wellness, sauny a masáže. Obrovský areál „Hagymatikum“ byl navržen jedním z nejlepších a nejznámějších maďarských architektů Imre Makovecím. Při pohledu na fotky budovy vás určitě zaujme neobvyklý tvar. Stavba připomíná vrstvenou cibuli a motivy rostlin naleznete i v interiéru. A proč zrovna cibule? Jeho okolí je proslavené produkcí této plodiny. Tento zájezd Vás může nalákat nejen relaxem ve vyhlášených lázních, ale i netradiční architekturou.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst v časných ranních hodinách přes Slovensko do Maďarska. Po příjezdu do města MAKÓ návštěva termálních lázní a bazénů, ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v nejen termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3.den

Snídaně, dopoledne koupání a relax. Odpoledne návštěva města SZEGED (cihlová katedrála vystavená podle Lombardského vzoru, židovská synagoga v historickém stylu s prvky Art Nouveau, věž Dömötör, Széchenyho náměstí). Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani odjezd z hotelu zastávka v BUDAPEŠTI (město s noblesními třídami, z čehož část je zapsána na seznamu UNESCO, procházka historickou částí Budína, Rybářská bašta, Hradní návrší, Bazilika sv. Štěpána) a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Součástí ubytování je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstup do lázní a vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

15.000 ,- HUF

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Průvodci

Foto

Taťána Valkounová

Táňa je oblíbenou všestrannou průvodkyní, s níž se setkáváte na našich zájezdech již několik dekád. Její doménou vždy bývaly delší zájezdy, které zvládá s bravurou a lehkostí. Ať už se jedná o Rusko, Pobaltí, Řecko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Itálii či Albánii. Často se s ní setkáte také na našich pohodových odpočinkových zájezdech do termálů nebo na adventních trzích.

Podobne produkty

Product image
Poznávací zájezd
Product image
Poznávací zájezd
Product image
Termály

Termální lázně Sárvár

28.10. - 28.10.2023
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených
Product image
Termály

Termály Bükfürdö a adventní Bratislava

23.11. - 25.11.2023
3 dní trvání
Bus Polopenze
přidat do oblíbených
Product image
Adventní zájezd

Adventní Budapešť

09.12. - 09.12.2023
+ 1 termín
16.12. - 16.12.2023
1 dní trvání
Bus
přidat do oblíbených